ODŚWIEŻAMY SWOJE MIESZKANIA, DODATKI NA LATO

By 05:08


Jak wszystkie kobiety i my oprócz ubrań, butów i kosmetyków kochamy piękne dodatki do domu. Dbamy o to by nasze mieszkania były miejscem, do których każdy z domowników z przyjemnością wracał i czuł się dobrze. Aby tak było, według nas niezbędne prócz czystości i świeżości domu są wszelkie dodatki i dekoracje. 
Zdecydowanie stawiamy na te jasne, ponieważ kochamy wnętrza w stylu skandynawskim, nordyckim, czy schabby chic. Na załączonych niżej zdjęciach przedstawiamy nasze wybory na dekorację letnią. 

- DEKORACYJNE KOŁO Z MUSZELEK I PEREŁ - do powieszenia na ścianie lub drzwiach. Oprócz materiałów, z których jest wykonane, warto zwrócić uwagę na to iż koło w pełni zrobione jest ręcznie, co podkreśla jego unikatowość! 

- METALOWA TACA Z AŻUROWYM NAPISEM - biała z uchwytami ułatwiającymi przenoszenie i użytkowanie. Doskonała do podania przystawki dla gości jak i do podstawy przeróżnych domowych dekoracji, np. ze świecami ;-)

- DUŻY SŁOIK DEKORACYJNY - wielofunkcyjny, oprócz funkcji dekoracyjnej, jest niezaprzeczalnie idealny do przechowywania suchych produktów w kuchni. Można wsypać do jego wnętrza słodkie smakołyki tak jak my. Dzieci na pewno go pokochają <3 

- ŚWIECA YANKEE CANDLE Z SERII CLASSIC - nasza ulubiona i niezastąpiona! Tym razem wybieramy zapach Fluffy Towels - Świeże Ręczniki. Świeca pali się przez długi czas, pozostawiając w domu niesamowity zapach świeżości. 

- WOSKI YANKEE CANDLE - to doskonałe uzupełnienie dużej świecy, warto zamieniać zapachy aby się nie znudziły. Postawiłyśmy na lekkie wręcz rześkie zapachy ( Vanilla Lime i Pineapple Cilantro) w letnich zielonych kolorach :) Do kompletu niezbędny jest kominek, który u nas na zdjęciu jest w kolorze białym. 

- DEKORACYJNA SELEDYNOWA ŚWIECA - dodaje energii i chęci do życia oraz wprowadza do domu letni akcent. 

- DREWNIANA SZAFKA NA KLUCZE - to świetny sposób na koniec szukania zgubionych kluczy po całym domu. Po jej otwarciu klucze można zawiesić na haczykach i problem z głowy ;)

- JEDNORAZOWE SERWETKI NA STÓŁ - z zabawnymi napisami "Mr. Right i Mrs. Always Right" - to ciekawy pomysł na dodanie humorystycznego akcentu na kolacje z przyjaciółmi. 

- KWIATY! - to rzecz której według nas w domu nigdy nie powinno zabraknąć. Czy to doniczkowe, czy cięte - MUST HAVE! 


Liczymy, że natchnęłyśmy Was do odświeżenia swoich mieszkań nowymi dodatkami na lato. 

Dodatki mamy z bardzo bliskiego nam sklepu LOUE, przy okazji zachęcamy do odwiedzenia :)

You Might Also Like

0 komentarze