OWOCOWY LAKIER DO WŁOSÓW HAIR MANYA

By 06:08

To jasne, że do odpowiedniego utrzymania sie fryzury zawsze stosujemy lakier do włosów. 
Jest on w każdym domu. Bez względu na rodzaj włosów, mniej lub bardziej podatnych na układanie, musimy sobie nim pomagać. 

Dziś chcemy zaproponować Wam naprawdę świetnego przedstawiciela lakierów, który wyjątkowo przypadł nam do gustu. Jest to Hair Manya DREAMFIX.

Jest to lakier w sprayu, który gwarantuje BARDZO MOCNE utrwalenie wykonanej fryzury. 
Nadaje włosom połysku i objętości. Przede wszystkim nie obciąża fryzury. Spryskana nim stylizacja nie sprawia wrażenia 'hełmu', gdyż zachowuje elastyczność, a jednocześnie mocno się utrwala. Ponadto nie pozostawia osadu i dosyć lekko się wyczesuje. 

Jednak jest rzecz, która spośród morza fryzjerskich specyfików, według nas, wyróżnia go szczególnie. OWOCOWY ZAPACH. 
Nie jest to jednak, tak dobrze znany nam, dusząco drapiący zapach lakieru do włosów, jedynie z dodatkiem owocowej woni. Tutaj, ten typowy zaduch znika, a zastepuje go czysty aromat owoców. Świeży i niezwykle przyjemny dla naszego zmysłu węchu. 

Nie chwalimy produktu dlatego, że przeczytałyśmy gdzieś o nim i pomyślałyśmy, że warto o nim napisać. Rekomendujemy go po osobistym użyciu i pełnym zadowoleniu z jego działania :) 
Niestety nasze włosy nie są zbyt posłuszne układniu, a trwałe loki to dla nas mało realne marzenie... 
Aż do teraz ! Do ostatnio przygotowywanej przez nas sesji zdjęciowej, nasz ulubiony fryzjer Sebastian Pachołek, spryskał nim nasze fale i dokonał cudu! Jeszcze na drugi dzień włosy były skręcone!
Spray pojawił się już na naszych domowych półkach i na pewno na dłużej na nich pozostanie :)

Dajcie znać czy znacie Hair Manya DREAMFIX i jakie macie opinie na jego temat. Może macie jakieś inne propozycje, które wyróżniają się z rynku lakierów do włosów? 

Buziaki ! 
Nina i Ola. 


You Might Also Like

0 komentarze