HERBATA Z CZYSTKA, WARTO SPRÓBOWAĆ

By 06:50 ,

Od dawna pijemy różnego rodzaju herbatki ziołowe. Nie tylko aby trzymać linię, czy zadbać o swoje samopoczucie, ale również było to ważne w fazie dojrzewania. Produkty z pokrzywy, rumianku, mięty czy bratka działają korzystanie nie tylko na wygląd, ale na nasze zdrowie… a to jest najważniejsze!

Efekty po systematycznym piciu herbaty z pokrzywy, były widoczne. Picie pokrzywy polecane jest osobom z problematyczną skórą, trądzikiem, cerą mieszaną czy tłustą oraz z cienkimi, słabymi i zniszczonymi włosami. Pojawiają się nowe tzw. "baby hair", skóra jest gładka i promienna – wygląda zdrowo.

Ostatnio sięgnęłyśmy po herbatkę z CZYSTKA. Warto jest czasem zmienić swoje nawyki, zrezygnować z czarnej herbaty, czy kawy. Dbamy o wygląd skóry, włosów, dlatego każda ziołowa nowość jest przez nas testowana.Czym jest czystek? (Cistus) to zioło, któremu są przypisywane wyjątkowe właściwościzdrowotne. Wszystko dzięki zawartości polifenoli - silnych antyoksydantów, które mają dobroczynny wpływ na zdrowie. Czystek charakteryzuje się wysoką zawartością polifenoli (podobno nawet większą niż czerwone wino) - silnych przeciwutleniaczy. Są to substancje, które mają właściwości antyoksy­dacyjne, tzn. neutralizują wolne rodniki, które mogą się przyczynić do powstania wielu chorób, w tym tych nowotworowych. Ponadto polifenole hamują powstawanie i rozwój stanów zapalnych w organizmie, a także wzmacniają, dodają energii.

Jakie efekty można zaobserwować?

Po około miesiącu regularnego picia herbatki ziołowej z czystka, zdecydowanie poprawiło się nasze samopoczucie, na skórze głowy widać „baby hair” . Pomimo upałów organizm wydziela zdecydowanie mniej potu, którego zapach jest neutralny.

Zostajemy przy piciu naparu z czystka, zobaczymy co dalej, na razie jesteśmy na tak!


Czy Wy macie swoje ulubione herbaty ziołowe? A może próbowałyście czystka? Podzielcie się z nami efektami kuracji :)You Might Also Like

2 komentarze